Izolacja natryskowa

izolacja natryskowa

Nasza firma zajmuje się pracami budowlanymi w szerokim zakresie. Świadczymy kompleksowe usługi budowlane. Budujemy budynki wszelakiego przeznaczenia od fundamentów aż po dach. W dziedzinie budownictwa mamy ponad 10-cio letnie doświadczenie. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Wykonujemy prace ziemne, wykopy, ławy fundamentowe i ściany fundamentów. Robimy izolacje przeciw wilgociowe, słupy żelbetowe i podciągi. Stropy ze schodami, ściany wewnętrzne i zewnętrzne. Budujemy kominy oraz więźbę dachową wraz z obróbką blacharską i orynnowaniem. Kryjemy dachy, dachówką, blachą , blacho – dachówką i gontem bitumicznym. Montujemy okna dachowe i wyłazy. Wykonujemy elewacje, podbitki z blachy, drewna lub PCV. Mamy własne narzędzia i szalunki.

W ostatnim czasie firma poszerzyła zakres usług o wykonywanie izolacji termicznych i akustycznych wszystkich rodzajów budynków mieszkalnych i użytkowych – metodą izolacji natryskowej. Jako Majster PUR – Izolacje Natryskowe Wyrozębski jesteśmy wyłącznym przedstawicielem amerykańskiej marki „LALLAFOM USA” – na region środkowo wschodni naszego kraju. Marka „LALLAFOM USA” – to znany i ceniony na świecie dostawca najwyższej jakościowo natryskowej piany izolacyjnej. Swoje produkty na bazie żywicy opiera na naturalnych składnikach z buraków , trzciny cukrowej i olejów z kukurydzy.

Producent stosuje ekologiczne związki pieniące dla pian zamknięto-komórkowych i wyłącznie wodę jako czynnik pieniący dla pian otwarto-komórkowych. Izolacja nie emituje żadnych Lotnych Związków Organicznych. Produkty marki „LALLAFOM USA” wyróżniają się znakomitą adhezją do wielu rodzajów podłoża – stal, metal, drewno, beton. Z uwagi na swoją niską gęstość i stosunkowo mały ciężar można je stosować na powierzchniach o różnym nachyleniu poziomym i pionowym. Zamknięto komórkowa pianka izolacjyjna „LALLAFOM USA” – zatrzymuje wodę. Możemy izolować fundamenty, ściany , dachy i sufity. Izolacje nie zawierają szkodliwych związków freonów, formaldehydów i azbestu. Wyróżniają się szczególną długowiecznością i nie tracą swoich właściwości izolacyjnych. Oferujemy naszym klientom tylko najlepsze i ekologiczne produkty. Stosujemy materiały najwyższej jakości. Służymy fachowym doradztwem w dziedzinie planowania budowy i izolacji. Usługi wykonujemy terminowo, sprawnie i ze szczególną precyzją. Najwyższym priorytetem dla naszej firmy jest satysfakcja klienta – o czym świadczą nienaganne opinie o naszej firmie wśród mazowieckich inwestorów.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Certyfikat Autoryzacji LALLAFOM® USA